
Популярний! Акумулятор до ноутбука HP ProBook 450 G1 HSTNN-LB4K 5200mAh 6cell 10.8V Li-ion AlSoft (A47105) - Краща якість тільки
6 280 ₴
1 884 ₴
- Готово до відправки
- Код: 044995-01-NUKLEON
- +380 (66) 188-69-99
АКБ є головним джерелом живлення для ноутбука далеко від електромережі, і це джерело іноді доводиться замінювати.
Моделі акумуляторних батарей відрізняються номінальною ємністю і напругою.
Різниця між вольтажем старого і нового акумулятора не повинна бути більше 0.5 V.
Сумісними називають батареї, які вироблені з урахуванням фізичних, електричних і геометричних параметрів і характеристик оригінальної батареї.
Акумулятор для ноутбука HP ProBook - важлива частина портативного комп'ютера, яка і дозволяє ноутбуку називатися мобільним пристроєм.
Li-ion акумулятор HP ProBook виконаний з високоякісних матеріалів і відмінно тримає заряд.
Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють АКБ стати повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A47105 |
| Вид | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 5200mAh |
| Кількість осередків | 6 cell |
| Мoдель | HP ProBook 450 G1 HSTNN-LB4K 5200mAh 6cell 10.8V L |
| Напруга | 10.8 V |
| Виробник | Alsoft |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 884 ₴

